آموزش

بر اساس سالها تجربه غنی تدریس و مربی گری در حوزه های تحلیل تكنیكال و بنیادی، ما یك مجموعه از دوره ها و كارگاههای آموزشی را در راستای توسعه و بهبود كیفیت دانش و تخصص مشتریانمان در خصوص جنبه های مختلف سرمایه گذاری و معامله گری در بازارهای مالی طراحی كرده ایم. اغلب این محصولات به صورت وبینارهای آنلاین هستند و لذا شما می توانید در هر نقطه جهان در كلاسهای ما شركت كنید و در این راستا صرفاً به یك ارتباط اینترنتی خوب نیاز دارید.

دوره های آنلاین


در دوره های آنلاین، ما هر آنچه از دانش و تخصصی را كه یك معامله گر مشتاق پیشرفت برای موفقیت در بازارهای مالی جهانی بدان نیازمند است پوشش می دهیم. دامنه این دوره های آنلاین وسیع و متنوع است؛ از دوره های آموزشی آزمون محور بلندمدت مانند «دوره آمادگی آزمون CFTe» تا محصولات آموزشی تخصصی تر كوتاه مدت مانند «دوره عملی امواج الیوت» و «دوره متد معامله گری هارمونیك».

ما اهمیت جدی برای اندركنش میان مدرس و دانشجو قائل بوده و به منظور حصول اطمینان از اینكه كلیه اطلاعات لازم به طور كامل توسط مشتریانمان درك شده نشست های پرسش و پاسخ ترتیب می دهیم.

مشخصات دوره ها


كارگاه آموزشی


در كارگاه هایمان، ما محتوای آموزشی موجز و در عین حال كاربردی را ارائه می كنیم كه می تواند بی درنگ در كوشش های معاملاتی شما به كار برده شود. این كارگاه ها معمولاً بیش از 3 ساعت به طول نمی انجامند و با یك نشست پرسش و پاسخ به فرجام می رسند.

مقالات


پس از سالها برخورد و اندركنش با صدها دانشجو، گنجینه ای از اطلاعات برای ما به عنوان مدرس انباشته شده كه نمی توان آنها را در قالب دوره های آموزشی خاصی ساختاربندی نمود. ما این مدل نكات و ظرائف را در قالب مقالاتی در سایتمان منتشر می كنیم و مطمئن هستیم كه مشتركین ما آنها را مفید و سودمند ارزیابی خواهندنمود.


دوره های حضوری


برخی از علاقه مندان به فراگیری شگردهای تحلیلی و معامله گری در بازارهای مالی همچنان شرکت در کلاسهای حضوری را به دوره های آنلاین ترجیح می دهند و ما هم پس از راه اندازی دفترمان، یک سری دوره های آموزشی کاربردی را برای برآوردن خواسته های این بخش از جامعه مخاطبین خود طراحی و تدارک دیده ایم.

در قالب این دوره ها تا کنون مجموعه ای از آموزش های مقدماتی جهت ورود به بازارهای مالی داخلی و جهانی و نیز تدریس تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته بر اساس سالها تجربیات غنی استاد آزادی آماده شده اند و در آینده دوره های متنوع تری نیز طراحی و ارائه خواهندشد.

دوره های حضوری ما در محل دفترمان در شهر زیبا و سرسبز رشت برگزار می شوند.

برای مشاهده تعرفه اشتراک محصولات به این لینک مراجعه کنید.

محصولات دیگر