خدمات تحلیلی

این هسته خدماتی است كه ما به مشتریانمان ارائه می كنیم. از تحلیل بنیادین اخبار و گزارش های مهم اقتصادی در دوره های روزانه و هفتگی، از تحلیل روزانه جفت ارزهای اصلی، كالاها و شاخص های سهام و از تحلیل احساسات حاكم بر بازار تا الگوهای بلندمدت شمعی؛ ما می خواهیم شما بدانید كه تقریباً هیچ جنبه ای از تحلیل بازار نیست كه از آن در خدمات تحلیلی ما غفلت شده باشد.

تحلیل تکنیکال روزانه


این اصلی ترین محصول تحلیلی ماست. هر روز بین ساعت 6 تا 7 (به وقت GMT)، شما – بسته به اینکه کدام بسته خدماتی را انتخاب کرده اید – پوشش جامع تحلیلی از بازارهای زیر دریافت خواهیدنمود:
  • 28 جفت ارز
  • فلزات گران بها (طلا و نقره)
  • 2 شاخص اصلی بازارهای سهام (S&P 500, Nikkei) و نفت
در تحلیل تکنیکال روزانه نیما با ترکیب رویکردهای تحلیل تکنیکال کلاسیک، امواج الیوت و الگوهای هارمونیک یک دیدگاه تکنیکال جامع و در عین حال دقیق را در خصوص بازارهای تحت پوشش مان در اختیار شما می گذارد. در DTA، شما درخواهید یافت که به ندرت اهداف تعیین شده و یا نقاط بی اعتباری تحلیل ها دچار تغییرات روزانه می شوند. کیفیت این تحلیل ها وقتی افزایش می یابد که یک الگوی شمعی آشکار و قابل اتکاء در تایم روزانه شکل بگیرد و موید تحلیل های سبک غربی ارائه شده باشد. در اکثریت قریب به اتفاق موارد، تحلیل های ارائه شده در تحلیل های تکنیکال روزانه در تایم فریم 4ساعته انجام می شوند.

مشاهده نمونه تحلیل ها

تحلیل بنیادین روزانه


به عنوان یک سرویس مخصوص معامله گران کوتاه مدت (غالباً معامله گران روزانه)، ما به تحلیل مسیر اخبار و داده های منتشره در آخرین سشن معاملاتی پرداخته و سپس در قالب بسته «تحلیل بنیادین روزانه» به ارائه نظر خود در خصوص پی آمدهای احتمالی این گزارش ها روی ارزهای مختلف و یا دیگر بازارهای مالی می پردازیم.
تحلیل بنیادین روزانه هر روز و پیش از گشایش بازار لندن منتشر می شود.


مشاهده نمونه تحلیل ها

تحلیل شمعی هفتگی


الگوهای شمعی می­توانند اطلاعات قابل توجهی در خصوص وضعیت روانشناسی حاکم بر بازیگران بازار در اختیار بگذارند و خصوصاً وقتی که در تایم هفتگی مورد بررسی قرار بگیرند از ارزش فراوانی برخوردار هستند. از آنجایی که جدی ترین و حرفه ای ترین معامله گران تایم فریم هفتگی را به عنوان پنجره اصلی زمانی خود درنظر می گیرند و از آنجا که یک هفته معاملاتی – بر خلاف تایم فریم های پایین تر – دارای قیمت های تقریباً قطعی برای Open و Close می باشد، رصد و بررسی الگوهای شمعی در حال شکل گیری در این تایم فریم از ارزش فراوانی برای هر فرد علاقه مند به تحلیل بازارها برخوردار است.

تحلیل شمعی هفتگی هر یکشنبه منتشر می­شود و ما به مشتریان خود توصیه می­کنیم که این تحلیل­ را با تحلیل گزارش COT که آن نیز روی بررسی روانشناسی بازیگران بازار تمرکز دارد، ترکیب و ممزوج نمایند.


مشاهده نمونه تحلیل ها

تحلیل بنیادین هفتگی


هر آخر هفته، ما مهمترین خبرها و گزارش های مربوط به اقتصادهای گروه 8 را که هفته قبل منتشر شده مورد تحلیل قرار می دهیم. رویدادهایی که عمدتاً تمرکز ما روی آن­ هاست عبارتند از:
  • بیانیه های بانک های مرکزی
  • گزارش­های شاخص مدیران خرید (PMI)
  • داده­های مربوط به حوزه اشتغال
  • آمار مربوط به تراز تجاری
  • گزارش­های حوزه تورم
  • آمارهای حوزه خرده ­فروشی
در تحلیل ­های بنیادین هفتگی ما همچنین به مواردی از تقویم اقتصادی هفته آینده اشاره خواهیم کرد که مخاطبین مان بایستی توجه ویژه­ ای بدان ­ها داشته باشند و نیز این­که در صورتی که این داده ­ها و آمارها با تخمین ­ها و برآوردهای موجود انحراف داشته باشند، پی آمدهای آن ­ها چه خواهدبود.

تحلیل بنیادین هفتگی هر هفته یکشنبه ­ها منتشر می­شود.

مشاهده نمونه تحلیل ها

تحلیل گزارش COT


کمیسیون معاملات آتی كالاهاي ایالات متحده هر جمعه شب گزارش موسوم به COT را منتشر می کند. به محض دریافت این گزارش، ما با استفاده از نرم افزارهای تحلیلی که خودمان تهیه دیده ایم به بررسی آن می پردازیم و پس از انجام تحلیل های مشروح به نتایجی در خصوص حرکات مهم سفته بازان بزرگ در پوزیشن هایشان در بازارهایی که آن ها را پوشش می دهیم و پی آمدهای عملی معاملاتی آن ها دست می یابیم که آن ها را در تحلیل گزارش COT خود با شما به اشتراک می گذاریم.

مشتریان ما تحلیل گزارش COT را هر یکشنبه دریافت می کنند.

مشاهده نمونه تحلیل ها

تحلیل های کوتاه مدتی


در قالب این بسته، در حوزه تکنیکال و در تایم فریم های یک ساعته و پایین تر تحلیل های کوتاه مدتی ارائه می شود که امکان بهره بردن از نوسانات کوتاه مدتی بازار را برای مخاطب فراهم می کند. قالب کلی این تحلیل ها بر مبنای شگردهای اصلی تکنیکال مانند تحلیل کلاسیک، امواج الیوت، الگوهای هارمونیک و ... می باشد.

تلاش ما این است که این تحلیل ها در مسیر تحلیل های DTA باشد و چنانچه تحلیل های مورد نظر در مسیر تحلیل های روزانه ما مانند وبینار، DTT و DTA بود می توان به درصد موفقیت بالاتر این تحلیل ها بیشتر خوشبین بود و به بیان ساده تر اگر تحلیل های STA در مسیر سایر تحلیل های سایت باشد برای پوزیشن گرفتن مناسب تر خواهد بود. لازم به ذکر است تمام جفت ارزهای بازار (28 تا) در کنار طلا در این بسته تحلیلی تعریف شده است و هر هفته چند گزینه تحلیلی خواهیم داشت. همچنین در کنار تحلیل های روزانه تلاش می کنیم قدرت جفت ارزها را در تایم فریم های مختلف نیز به تصویر بکشیم.

با توجه به اینکه ماهیت این تحلیل ها کوتاه مدتی است و نیاز است تا سریعاً مخاطب جهت پوزیشن گیری بر اساس آنها اقدام کند، بسته STA صرفاً در بستر تلگرام و در کانال اختصاصی ارائه می شود.

برای مشاهده تعرفه اشتراک محصولات به این لینک مراجعه کنید.

محصولات دیگر