فلسفه ما

آنچه‌ بوده‌ است‌ همان‌ است‌ كه‌ خواهد بود، و آنچه‌ شده‌ است‌ همان‌ است‌ كه‌ خواهد شد و زیـر آفتاب‌ هیـچ‌ چیـز تـازه‌ نیست‌.

عهد عتیق – جامعه بن داوود

 

آنچه پراكنده شده گرد هم آورده خواهدشد و آنچه كه گرد هم آورده شده پراكنده خواهدگشت.

هراكلیتوس فیلسوف یونانی

 

ما هواداران سرسخت این اندیشه هستیم كه هر پدیده انسانی ماهیت چرخه ای دارد. از مُدهای فرهنگی تا چرخه های كسب و كار و در نتیجه چرخه های اقتصادی؛ تقریباً همه ابعاد زندگی انسانی تابعی از دوره های بدل شونده رشد و توسعه و سپس مقاطع افت و ركود هستند. بی گمان بازارهای مالی نیز از این چرخه های بی پایان رونق و ركود مستثنی نیستند. روندهای صعودی و نزولی به دلیل عدم تعادل در عرضه و تقاضا به وجود می آیند و هنگامی كه قیمت ها بیش از اندازه از نقطه تعادل دور می شوند و عدم تعادل به محدوده های افراطی می رسد، روندها دچار برگشت می شوند و این فرآیند مداوماً تكرار و تكرار می شود.

در این چرخه های باشكوه رونق و ركود در بازارهای مالی، هدف ما در گروه «Cyclical Waves» این است كه نقاط چرخش در بازارهای مالی را در مراحل نخستین برگشت روند برای مشتركین خود شناسایی كرده و به آنها فرصت بدهیم تا از روند غالب تا زمانی كه وزن گواهی ها احتمال پایانش را نوید بدهد – آنچنان كه تحلیلگر و نویسنده مشهور «مارتین پرینگ» می گوید – استفاده ببرند.

در راستای تحقق این هدف، ما همه رویكردهای رایج و محبوب تحلیل بازار را تركیب نموده ایم:

تحلیل بنیادین، تحلیل تكنیكال و تحلیل احساسات و نیز بسته های خدمات تحلیلی و ابزارهای معاملاتی پرشماری را تهیه و تدارك دیده ایم كه همگی شان آزمون خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و كارایی و كارآمدی خود را ثابت كرده اند. مشتركین ما از پوشش تحلیلی جامع و وسیع تقریباً كلیه بازارهای مالی – با تاكید بر بازارهای ارزی – لذت برده و از زمان پایان حركات اصلاحی و ادامه موج غالب و یا پایان روند جاری و آغاز روند برگشتی آگاه خواهندشد. و برای آن دسته از مشتركین مان كه با حصول اطمینان از كیفیت حرفه ای گروه ما تصمیم دارند از دقت بالای تحلیل های ما در شناسایی نقاط ورود و خروج بهینه در بازارهای مالی منتفع بشوند، ما بسته های خدماتی مدیریت سرمایه را ارائه می دهیم كه در قالب آن اعمال سخت گیرانه و دقیق موازین مدیریت ریسك، یك نمودار موجودی حساب با شیب صعودی منطقی و كم نوسان را تضمین می كند.

در مجموع، اطمینان داشته باشید ارزش خدماتی كه دریافت خواهیدكرد به مراتب بیش از چیزی است كه برای كسب اشتراك پرداخت می كنید.