قوانین

قوانین عمومی

خدمات تحلیلی گروه Cyclical Waves طیف گسترده ای از بازارهای مالی – از جمله بازارهای سهام، کالا و ارز – را دربرمی گیرد و مخاطبین اصلی سایت ما جامعه جهانی معامله گران این بازارها می باشند. با توجه به این که بخشی از خدمات تحلیلی این سایت مربوط به بازار جهانی تبادلات ارزی می شود و با عنایت به ممنوع بودن تجارت در این بازار طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیش فرض ما این است که مخاطب فارسی زبان این سایت مقیم خارج از کشور می باشد و یا در صورت اقامت در کشور شخصاً از ممنوعیت قانونی تجارت در این بازار اطلاع داشته و با کسب مجوزهای قانونی لازم و با آگاهی کامل از این تحلیل ها استفاده می کند. لذا هر گونه استفاده از خدمات تحلیلی ارائه شده با مسئولیت مخاطب بوده و گروه Cyclical Waves هیچ مسئولیت حقوقی و قانونی در این زمینه ندارد.

گروه Cyclical Waves بر اساس دانش فنی و تجربه اعضای خود نسبت به تهیه و ارائه خدمات تحلیلی اقدام می کند. هر چند ما همه کوشش خود را در راستای ارائه باکیفیت ترین و دقیق ترین خدمات به کار می بریم اما تضمین صحت تحلیل ها از توان ما خارج است و لذا استفاده از این تحلیل ها با مسئولیت مستقیم و انحصاری مخاطب بوده و گروه Cyclical Waves هیچ گونه مسئولیتی در خصوص زیان های وارده احتمالی نمی پذیرد.

به طور میانگین ما متعهد به ارائه خدمات تحلیلی در 90% روزهای کاری سال هستیم. بروز برخی مشکلات غیرمنتظره می تواند باعث شود تا ما در روزهای معدودی در سال از ارائه خدمات ناتوان بمانیم.

 

حساب های معاملاتی تحت نظارت ما

مشتریانی که در حساب های تحت نظارت ما و در کارگزاری های مورد تایید و پیشنهادی مان به فعالیت در بازارهای مالی مشغول هستند امکان استفاده رایگان از کلیه خدمات سایت را دارا می باشند. تمدید چنین امکانی به صورت ماهانه و بر اساس دریافت تاییدیه کارگزاری های طرف قرارداد ما امکان پذیر است.