تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای اصلی

2020/08/13 | 1399/05/23

 تحلیل تکنیکال روزانه  EURUSD

مطابق تحلیل ارائه شده، هدف 1.7 محقق شد و قیمت عازم هدف بعدی در 1.2 است.  در این مسیر امکان وقوع اصلاح های نزولی می رود که در شرایط حاضر در صورت شکست سطح 1.17، این اصلاح با هدف سطح 1.14 آغاز خواهدشد. شکسته شدن سقف 1.1915 نیز به منزله پایان اصلاح خواهدبود.

 تحلیل تکنیکال روزانه  GBPUSD

چشم انداز میان مدتی این نماد صعودی است.. به هدف نخست ما در سطح 1.32 رسید. هدف بعدی 1.4 در گام نخست می باشد. محدوده های سبزرنگ مشخص شده بهترین نقاط ورود هستند. با توجه به واگرایی منفی شکل گرفته احتمال اصلاح نزولی می رود که فرصت خرید برای معامله گران میان مدتی و فرصت فروش برای معامله گران کوتاه مدتی می باشد.

تحلیل تکنیکال روزانه  AUDUSD

با تضعیف شدید دلار، این نماد نیز سقف ماژور خود را فتح کرد و عازم سطح 0.75 در گام نخست است. پس از رسیدن قیمت به سقف دو کانال صعودی اش موقتاً روند صعودی متوقف شده است. به نظر می رسد که این نزول صرفاً یک اصلاح باشد و تا زمانی که قیمت بالای 0.703 است، هدف 0.75 معتبر می باشد. در صورت عبور قیمت به زیر 0.703، انتظار اصلاح عمیق تری خواهیم داشت. با توجه به شکل گیری یک الگوی Three Drive احتمال آغاز یک نزول اصلاحی عمیق فزونی گرفته است.

 تحلیل تکنیکال روزانه  NZDUSD

مطابق با تحلیل ارائه شده، با حمله دوباره فروشندگان به این سطح، حمایت شکسته شده و اصلاح نزولی عمیق تری در پیش داریم. معامله گران کوتاه مدتی به دنبال فروش های سبک و معامله گران میان مدتی به دنبال فرصت های خرید در سطوح پایین تر باشند.

 تحلیل تکنیکال روزانه  USDCAD

روند کلی نزولی است و اهداف بعدی 1.3 و 1.24 می باشند اما همسو با تقویت اصلاحی دلار احتمال می دهیم که در این نماد نیز شاهد یک حرکت رو به بالا باشیم که فرصت فروش در سطوح بالاتر را فراهم خواهدکرد.

تحلیل تکنیکال روزانه USDCHF

روند کلی نزولی است و هدف بعدی فروشندگان سطح 0.88 است که در 15 ژانویه 2015 حمایت شد. هر بالایی فرصت فروش است. سطوح مقاومت بعدی عبارتند از: 0.937 و 0.9536 در صورت شکست سطح مقاومتی 0.923، توصیه به خروج از پوزیشن های فروش داریم چرا که الگوی کف دوقلو که در حال حاضر به صورت بالقوه شکل گرفته تایید خواهدشد. در این صورت در سطوح بالاتر فروش توصیه می شود.

تحلیل تکنیکال روزانه USDJPY

مطابق با تحلیل ارائه شده، حمایت شکسته شد و هدف 103 در تیررس فروشندگان است. با توجه به الگوی هارمونیک شکل گرفته و رفتار قیمت، انتظار یک رشد اصلاحی مناسب و نیرومند داریم. در کوتاه مدت خرید توصیه می شود و برای میان مدت باید منتظر شکار فرصت های فروش در سطوح بالاتر باشیم.

مطالب مشابه

مشاهده همه
تحلیل تکنیکال روزانه DTA - طلا،نفت و سایر شاخص ها

تحلیل تکنیکال روزانه Gold مطابق با تحلیل...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD مطابق با تحل...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای اصلی

 تحلیل تکنیکال روزانه  EURUSD ...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - طلا،نفت و سایر شاخص ها

تحلیل تکنیکال روزانه Gold مطابق با تحلیل...