تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای اصلی

2020/09/02 | 1399/06/12

 تحلیل تکنیکال روزانه  EURUSD

با شکسته شدن سطح مقاومتی 1.19، روند صعودی دوباره از سر گرفته شده و هدف بعدی خریداران سطح 1.209 است. در صورت کلوز کندل روزانه زیر 1.19 اصلاح نزولی خواهیم داشت.

 تحلیل تکنیکال روزانه  GBPUSD

با برگشت خریداران و ضعف عمومی دلار، در این نماد نیز شاهد شکسته شدن مقاومت پیشین بودیم. در حال حاضر قیمت به سطحی رسیده که از ژوئن 2018 تا کنون موفق به بسته شدن کندل روزانه بالای آن نشده است. اهداف صعودی پیشین و به ویژه سطح 1.4 کماکان برجا هستند.

تحلیل تکنیکال روزانه  AUDUSD

قیمت به تارگت نخست ما رسید و اصلاح نزولی شروع شده است. در میان مدت به بالا روند کماکان صعودی است و به دنبال خرید در حمایت های سبزرنگ هستیم.

 تحلیل تکنیکال روزانه  NZDUSD

اصلاح نزولی که گفته بودیم با شکسته شدن سطح 0.6686 به پایان رسیده و انتظار داریم با شکسته شدن مقاومت حاضر، قیمت عازم اهداف بعدی خود بشود. هر پایینی فرصت خرید است.

 تحلیل تکنیکال روزانه  USDCAD

روند کلی نزولی است و اهداف بعدی 1.3 و 1.24 می باشند اما همسو با تقویت اصلاحی دلار احتمال می دهیم که در این نماد نیز شاهد یک حرکت رو به بالا باشیم که فرصت فروش در سطوح بالاتر را فراهم خواهدکرد. تا زمانی که 1.3274 به بالا نشکسته، توصیه به نگهداری پوزیشن های فروش داریم و در واقع حد زیان تریل شده فروشندگانی که از بالاتر وارد شده اند در این سطح قرار داده بشود.

تحلیل تکنیکال روزانه USDCHF

روند کلی نزولی است و هدف بعدی فروشندگان سطح 0.88 است که در 15 ژانویه 2015 حمایت شد. در گام های اخیر شاهد شکل گیری یک کانال نزولی نهایی بوده ایم و انتظار داریم با شکست این کانال، یک حرکت اصلاحی عمیق خلاف روند در این نماد بوجود بیاید.

تحلیل تکنیکال روزانه USDJPY

مطابق با تحلیل ارائه شده، با شکسته شدن کانال صعودی اخیر توصیه به ورود به پوزیشن های فروش داشتیم. به نظر می رسد پس از مدتی نوسانات اصلاحی عازم سطح 103 بشود که پیشتر نیز به عنوان تارگت فروشندگان عنوان شده بود.

مطالب مشابه

مشاهده همه
تحلیل تکنیکال روزانه DTA - طلا، نفت و سایر شاخص ها

تحلیل تکنیکال روزانه Gold قیمت مستعد تشک...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD اصلاح صعودی...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای اصلی

 تحلیل تکنیکال روزانه  EURUSD ...