تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای اصلی

2020/07/16 | 1399/04/26

 تحلیل تکنیکال روزانهEURUSD

با توجه به شناسایی قسمی سود، پوزیشن باز فروش در این نماد نداریم. به نظر می رسد فعلاً رنج و ساید باشد و سپس دوباره روند نزولی در این نماد آغاز بشود.با توجه به واکنش شدید قیمت به مقاومت و شکسته شدن کانال صعودی، دستکم یک دور قیمت تا کف باکس ریزش خواهدداشت. تا زمانی که بالای 1.15 تثبیت نشود این تحلیل معتبر است.

 تحلیل تکنیکال روزانهGBPUSD

چشم انداز میان مدتی این نماد صعودی است. بهترین محدوده برای خرید بلندمدتی بین 1.19 تا 1.2 است و تا آنجا پوزیشن های سبک فروش توصیه می شود.

تحلیل تکنیکال روزانهAUDUSD

به نظر می رسد که یک موج نزولی دیگر تا محدوده های 0.64 الی 0.65 داشته باشیم. خریدهای اصلی در این محدوده خواهندبود و تا آن زمان پوزیشن های سبک فروش توصیه می شود.

 تحلیل تکنیکال روزانهNZDUSD

پس از یک نزول نسبتاً شدید، قیمت دوباره به سقف مقاومتی پیشین خود رسیده است. در صورت شکست این سطح روند صعودی با قدرت ادامه خواهدیافت. برای فروش با حجم کمتر، ورود پس از شکسته شدن خط روند صعودی گام اخیر توصیه می شود.

 تحلیل تکنیکال روزانهUSDCAD

قیمت در یک باکس کم عرض در نوسان است. احتمال اول، شکسته شدن مقاومت سرخ رنگ و آغاز یک اصلاح صعودی عمیق است.

تحلیل تکنیکال روزانهUSDCHF

مطابق با تحلیل ارائه شده، موج B تمام شد و سپس شاهد یک موج C نزولی بودیم که به نظر می رسد رو به پایان باشد. حمایت بعدی که احتمالاً پایان موج C باشد در سطح 0.933 قرار دارد.

تحلیل تکنیکال روزانهUSDJPY

انتظار می رود مدتی رنج باشد و نهایتاً مشابه USDCHF به سمت بالا حرکت کند. با توجه به الگوی سروشانه صعودی، انتظار داریم رشد شارپی در پیش داشته باشیم و قیمت تا 108.8 رشد داشته باشد. شکسته شدن کانال نزولی اصلاحی می تواند تریگر ورود دوباره به پوزیشن های خرید باشد.

مطالب مشابه

مشاهده همه
تحلیل تکنیکال هفتگی – WTA - جفت ارز های اصلی

هفته منتهی به 20 نوامبر  2020...

تحلیل تکنیکال هفتگی – WTA - جفت ارز های اصلی

هفته منتهی به 6  نوامبر 2020  

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - طلا،نفت و سایر شاخص ها

تحلیل تکنیکال روزانه Gold مطابق با تحلیل...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD مطابق با تحل...