تحلیل تکنیکال هفتگی – WTA - جفت ارز های فرعی

2020/12/13 | 1399/09/23

هفته منتهی به 11 دسامبر  2020

 

تحلیل تکنیکال هفتگی EURAUD

بنظر می رسد قیمت هنوز در یک موج ایمپالس کاهشی باشد هدف تیپیکالی که برای کاهش می توان متصور بود محدوده کف کانال می باشد. هر چه قیمت به محدوده مورد نظر نزدیک شود شرایط برای خرید با تریگر جذاب تر می شود.


تحلیل تکنیکال هفتگی EURNZD

پس از تکمیل 5 موجی کاهشی قیمت وارد مدار افزایشی شد و شاهد شکست خط روند نزولی هستیم. بنظر می رسد 1.71 حمایت کلیدی باشد و در مسیر افزایشی بتوان به رشد تا 1.751 خوشبین بود.


تحلیل تکنیکال هفتگی EURCAD

قیمت در یک ساختار بشدت پیچیده در حال نوسان است پس از دو سه موجی بنظر می رسد اکنون وارد موج کاهشی دیگری در قالب 5 موج شده که هدف تیپیکال آن کف کانال نزولی می باشد.


تحلیل تکنیکال هفتگی EURCHF

پس از ساخت یک ترکیب 1orAو 2orB بنظر می رسد قیمت باید کم کم خود را برای یک دور دیگر رشد در قالب موج 3orC آماده کند برای خرید از تریگر مناسب استفاده شود.


تحلیل تکنیکال هفتگی EURJPY

قیمت در گام افزایشی خود موج قبلی را مدل کرده اما از آنجایی که یک محدوده خنثی دو ماهه به بالا شکسته شده اصلاح های موقت رو به پایین بیشتر فرصت خرید ایجاد می کند. محدوده 125.15 حمایت کلیدی این جفت ارز می باشد.


تحلیل تکنیکال هفتگی EURGBP

قیمت پس از شکست کانال نزولی به هدف حداقلی کلاسیک خود رسید بنظر می رسد برای کوتاه مدت 0.9 حمایت قوی و محدوده مقاومت نشان داده شده با عرضه بالا همراه باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی GBPAUD

قیمت در یک ساختار بازشونده در حال نوسان است. بنظر می رسد هر چه قیمت به محدوده پایین این ساختار بازشونده نزدیک شود شرایط برای رشد تقاضا فراهم می شود.


تحلیل تکنیکال هفتگی GBPNZD

بنظر می رسد قیمت در حال مدل سازی بازوی AB برای موج کاهشی CD است. محدوده قیمتی و زمانی تیپیکال در تصویر مشخص است هر چه به محدوده مورد نظر نزدیک شود جذابیت خرید افزایش می یابد.برای خرید از تریگر مناسب استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی GBPCAD

پس از شکست کانال صعودی، بنظر می ردس هدف کاهش محدوده کف کانال عریض باشد. هر چه قیمت به کف کانال عریض نزدیک تر شود شرایط برای خرید با تریگر مناسب فراهم می شود.


تحلیل تکنیکال هفتگی GBPCHF

قیمت در یک محدوده خنثی در نوسان است بنظر می رسد هر چه قیمت به محدوده 1.6 نزدیک شود با تریگر مناسب می توان به دنبال خرید مجدد بود.


تحلیل تکنیکال هفتگی GBPJPY

قیمت در یک کانال صعودی در نوسان است بنظر میرسد در کوتاه مدت قیمت در این کانال نوسان کند در میان مدت در صورت شکست کف کانال(محتمل است) می توان به افت معادل بازوی قبل از کانال کاهشی خوشبین بود.


تحلیل تکنیکال هفتگی AUDCAD

قیمت در تلاش براش شکستن خط روند نزولی است از آنجایی که شش ماه این خط روند شکسته نشد برای قطعیت شکست بهتر است دستکم دو هفته صبور بود تا سطح مورد نظر بشکند.

تحلیل تکنیکال هفتگی AUDCHF

قیمت در چند ماه اخیر در یک محدوده خنثی نوسانی بوده است بنظر می رسد تا زمانی که قیمت در این محدوده قرار دارد خرید در محدوده حمایت و فروش در محدوده مقاومت بهترین پلن معاملاتی باشد.


تحلیل تکنیکال هفتگی AUDJPY

قیمت در یک ساختار کانالیزه صعودی در نوسان است بنظر می رسد مادامیکه قیمت در این کانال قرار دارد خرید در محدوده کف و فروش در محدوده سقف بهترین استراتژی معاملاتی می باشد.


تحلیل تکنیکال هفتگی AUDNZD

با توجه به شکسته شدن کانال نزولی، بنظر می رسد برای کوتاه مدت 1.0577 حمایت قوی باشد و هدف میان مدتی برای رشد 1.0798 می باشد.


تحلیل تکنیکال هفتگی NZDCAD

قیمت در یک ساختار ایمپالس صعودی موج 3 را تکیمل نمود و اکنون بنظر می رسد مدتی در اصلاحی 4 باشد که احتمالاً شاهد شکل گیری الگوهای استراحتی باشیم.


تحلیل تکنیکال هفتگی NZDCHF

قیمت در یک ساختار 5 موجی افزایشی تمام حرکت صعودی اش خاتمه یافت و انتظار داریم چس از شکست ساختار اندینگ رهسپار کف کانال شود بنظر می رسد اصلاح های رو به بالا فرصت فروش باشد.


تحلیل تکنیکال هفتگی NZDJPY

قیمت در یک ساختار کانالیزه صعودی در نوسان است بنظر می رسد در صورت شکست کانال کوتاه مدتی می توان به رشد تا سقف کانال عریض تر خوشبین بود.


تحلیل تکنیکال هفتگی CADCHF

قیمت در یک ساختار کانالیزه صعودی در نوسان است. بنظر می رسد مادامیکه قیمت در این کانال قرار دارد خرید در محدوده کف و فروش در محدوده سقف بهترین استراتژی معاملاتی باشد. شکست کانال نزولی کوتاه مدت زمینه رشت تا سقف کانال عریض را فراهم می کند.


تحلیل تکنیکال هفتگی CADJPY

در چند ماه اخیر قیمت در یک محدوده خنثی در نوسان بوده بنظر می رسد مادامیکه قیمت از این محدوده خارج نشود نوسان گیری بین کف و سقف بهترین استراتژی باشد. نظر به اینکه در ریزش آخر کف شکسته نشد بنظر می رسد احتمال شکست تراکم به بالا وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی CHFJPY

با توجه به شکسته شدن خط روند نزولی می توان خوشبین بود قیمت دستکم تا 120.65 رشد کند اصلاح های احتمالی فرصت مناسب خرید است و حمایت کلیدی محدوده 115.8 میباشد.

مطالب مشابه

مشاهده همه
تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD به نظر می رس...