تحلیل تکنیکال هفتگی – WTA - جفت ارز های فرعی

2021/01/16 | 1399/10/27

هفته منتهی به 15  ژانویه  2021

 

تحلیل تکنیکال هفتگی EURAUD

قیمت در یک ساختار کانالیزه نزولی در نوسان است.نظر به واگرایی مثبت شکل گرفته در کوتاه مدت احتمال رشد تا سقف کانال هست. مادامیکه کانال شکسته نشود بهترین استراتژی نوسان گیری بین کف و سقف کانال است.

تحلیل تکنیکال هفتگی EURNZD

پس از شکستن کانال کوتاه مدتی، قیمت رهسپار کف کانال بلند مدتی شده است. هدف تیپیکال قیمتی و زمانی برای ساخت کف در تصویر مشخص است. هر چه قیمت به محدوده مورد نظر نزدیک شود ریسک فروش بیشتر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی EURCAD

قیمت در سه ماه اخیر در یک محدوده خنثی در نوسان است بنظر می رسد مادامیکه قیمت در ای نمحدوده نوسان می کند خرید در محدوده کف و فروش در محدوده سقف مناسب باشد(با تریگر)

تحلیل تکنیکال هفتگی EURCHF

پس از  آنکه قیمت موفق به شکست سطح مقاومتی نشد، شاهد افزایش عرضه در این جفت ارز و شکست خط روند هستیم. بنظر می رسد در کوتاه مدت 1.079 مقاومت قوی و هدف کاهش 1.0638 باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی EURJPY

پس از شکسته شدن کانال صعودی، بنظر می رسد شاهد افت میان مدتی در این جفت ارز باشیم برای کوتاه مدت محدوده 126 حمایت قوی و هدف کاهش 123.4 می باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی EURGBP

قیمت در یک محدوده خنثی گرفتار شده است. بنظر می رسد مادامیکه قیمت در این محدوده خنثی در نوسان است، خرید در محدوده حمایت و فروش در محدوده مقاومت بهترین استراتژی معاملاتی باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی GBPAUD

قیمت در یک ساختار بازشونده در حال نوسان است. بنظر می رسد هر چه قیمت به محدوده پایین این ساختار بازشونده نزدیک شود شرایط برای رشد تقاضا فراهم می شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی GBPNZD

با توجه به رفلکس قوی قیمت به  محدوده کف کانال و زون پر قدرت زمانی، انتظار داریم دستکم شاهد رشد قیمت تا سقف کانال باشیم. اصلاح های موقت رو به پایین فرصت خرید جذاب تری ایجاد می کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی GBPCAD

قیمت در یک محدوده خنثی گرفتار شده است. بنظر می رسد مادامیکه قیمت در این محدوده خنثی در نوسان است، خرید در محدوده حمایت و فروش در محدوده مقاومت بهترین استراتژی معاملاتی باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی GBPCHF

قیمت در یک محدوده خنثی گرفتار شده است. بنظر می رسد مادامیکه قیمت در این محدوده خنثی در نوسان است، خرید در محدوده حمایت و فروش در محدوده مقاومت بهترین استراتژی معاملاتی باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی GBPJPY

قیمت در یک کانال صعودی در نوسان است بنظر میرسد در کوتاه مدت قیمت در این کانال نوسان کند در میان مدت در صورت شکست کف کانال(محتمل است) می توان به افت معادل بازوی قبل از کانال کاهشی خوشبین بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی AUDCAD

قیمت از عهده یک خط روند نزولی چند ماهه بر امده است. بنظر میرسد برای کوتاه مدت 0.9625 حمایت قوی باشد و در میان مدت شاهد رشد دستکم تا 1.0029 باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی AUDCHF

پس از مدت ها نوسان قیمت در یک محدوده خنثی شاهد شکست محدوده به بالا هستیم. بنظر می رسد دستکم میتوان به رشد قیمت تا 0.71 خوشبین بود. اصلاح های موقت رو به پایین فرصت خرید تلقی می شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی AUDJPY

قیمت در یک ساختار ایمپالس صعودی در حال طی مسیر موج سوم خود است. هدف تیپیکال این موج در تصویر مشخص است. از پایین قیمت تحت حمایت میانگین متحرک قوی خود است. در صورت رسیدن قیمت به هدف مورد نظر می توان مدتی منتظر اصلاحی 4 بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی AUDNZD

پس از آنکه قیمت کانال نزولی را به بالا شکست، وارد مدار افزایشی شد. بنظر میرسد برای کوتاه مدت محدوده قیمیت نشان داده شده سطح کلیدی عرضه باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی NZDCAD

پس از تکمیل موج 5 صعودی، بنظر می رسد مدتی ریتم حرکتی این جفت ارز کاهشی باشد برای فروش باید از تریگر مناسب استفاده کرد. لازم به ذکر است احتمال افت قیمت تا 0.9 وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی NZDCHF

پس از تکمیل ساختار 5 موجی افزایشی، بنطر می رسد اصلاح موقت را شاهد باشیم برای تکمیل موج A اصاحی بنظر کف کانال سطح حمایت موقت باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی NZDJPY

قیمت در یک ساختار کانالیزه صعودی قرار دارد مادامیکه قیمت در این کانال نوسان می کند خرید در محدوده کف و فروش در محدوده سقف بهترین استراتژی معاملاتی محسوب می شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی CADCHF

قیمت در یک ساختار کانالیزه صعودی در نوسان است. با توجه به شکست کانال کوتاه مدتی انتظار رشد تا سقف کانال عریض داریم.  

تحلیل تکنیکال هفتگی CADJPY

پس از تکمیل زمان سقف، بنظر می رسد تا محدوده قیمتی و زمانی نشان داده شده کاهش را شاهد باشیم. مادامیکه قیمت در این محدوده جمع شونده در نوسان است خرید در محدوده کف و فروش در محدوده سقف بهترین استراتژی محسوب می شود.

 تحلیل تکنیکال هفتگی  CHFJPY

با توجه به شکسته شدن خط روند نزولی می توان خوشبین  بود قیمت دستکم تا 120.65 رشد کند اصلاح های احتمالی فرصت مناسب خرید است و حمایت کلیدی محدوده 115.8 میباشد.

مطالب مشابه

مشاهده همه
تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD به نظر می رس...