این هسته خدماتی است كه ما به مشتریانمان ارائه می كنیم. از تحلیل بنیادین اخبار و گزارش های مهم اقتصادی در بازه های روزانه و هفتگی گرفته تا تحلیل تکنیکال جفت ارزهای اصلی، كالاها و شاخص های سهام و از تحلیل احساسات حاكم بر بازار تا تحلیل الگوهای شمعی در تایم فریم هفتگی؛ ما می خواهیم شما بدانید كه هیچ جنبه ای از تحلیل بازار نیست كه از آن در خدمات تحلیلی ما غفلت شده باشد.

DTA - تحلیل تکنیکال روزانه

این پایه ای ترین محصول تحلیلی ماست. هر روز بین ساعت 6 تا 7 (به وقت GMT) پوشش جامع تحلیلی از بازارهای زیر را دریافت خواهید نمود:

 •  28 جفت ارز
 • فلزات گران بها (طلا و نقره)
 • 2 شاخص اصلی بازارهای سهام (Dow Jones, DAX)
 • نفت خام
 • بیت کوین


در تحلیل تکنیکال روزانه ما با ترکیب رویکردهای تحلیل تکنیکال کلاسیک، امواج الیوت و الگوهای هارمونیک یک دیدگاه تکنیکال جامع و در عین حال دقیق را در خصوص بازارهای تحت پوشش مان در اختیار شما می گذاریم.

در DTA، شما درخواهید یافت که به ندرت اهداف تعیین شده و یا نقاط بی اعتباری تحلیل ها دچار تغییرات روزانه می شوند. کیفیت این تحلیل ها وقتی افزایش می یابد که یک الگوی شمعی آشکار و قابل اتکاء در تایم فریم روزانه شکل بگیرد و تاییدکننده تحلیل های سبک غربی ارائه شده باشد. در بیشتر موارد تحلیل های ارائه شده در تحلیل های تکنیکال روزانه در تایم فریم 4 ساعته انجام می شوند.DFA Podcast - پادکست تحلیل بنیادین روزانه

به عنوان یک سرویس مخصوص معامله گران کوتاه مدت (غالباً معامله گران روزانه)، ما در قالب بسته «تحلیل بنیادین روزانه» - که به صورت یک پادکست صوتی ارائه می شود – به تحلیل اخبار و داده های منتشره در آخرین سشن معاملاتی پرداخته و دیدگاه خود در خصوص پی آمدهای احتمالی این گزارش ها روی ارزهای مختلف و یا دیگر بازارهای مالی را با شما به اشتراک می گذاریم. بررسی تقویم اقتصادی روز جاری نیز دیگر آیتم این پادکست می باشد.


پادکست تحلیل بنیادین روزانه هر روز و پیش از گشایش بازار لندن – منتشر می شود.WTA - تحلیل تکنیکال هفتگی

برای پوششن نیازهای تحلیلی آن دسته از معامله گرانی که چشم انداز زمانی بلندتری دارند، بسته WTA یا «تحلیل تکنیکال هفتگی» طراحی شده است. در این بسته، نمودارهای نمادهای هدف ما در تایم فریم روزانه از دید تحلیل کلاسیک، چرخه های زمانی، امواج الیوت و الگوهای هارمونیک مورد بررسی قرار می گیرند و چشم انداز میان مدتی و بلندمدتی این نمادها در اختیار مخاطب قرار می گیرد. محیطی که این تحلیل ها در آن انجام می شود نرم افزار Dynamic Trader بوده و از ابزارهای تحلیل زمانی به وفور در آنها استفاده می شود.


تحلیل تکنیکال هفتگی هر یکشنبه منتشر می شود.WFA Podcast

هر آخر هفته، ما مهمترین خبرها و گزارش های مربوط به اقتصادهای گروه 8 را که هفته قبل منتشر شده مورد تحلیل قرار داده و در قالب یک پادکست صوتی در اختیارتان می گذاریم. رویدادهایی که عمدتاً تمرکز ما روی آن­ هاست عبارتند از:

 • بیانیه های بانک های مرکزی
 • گزارش­های شاخص مدیران خرید (PMI)
 • داده­های مربوط به حوزه اشتغال
 • آمار مربوط به تراز تجاری
 • گزارش­های حوزه تورم
 • آمارهای حوزه خرده ­فروشی


در تحلیل ­های بنیادین هفتگی ما همچنین به مواردی از تقویم اقتصادی هفته آینده اشاره خواهیم کرد که مخاطبین مان بایستی توجه ویژه­ ای بدان ­ها داشته باشند و نیز این­که در صورتی که این داده ­ها و آمارها با تخمین ­ها و برآوردهای موجود انحراف داشته باشند، پی آمدهای آن ­ها در بازار چه خواهدبود.

پادکست تحلیل بنیادین هفتگی هر هفته یکشنبه ­ها منتشر می­شود.CRA - تحلیل گزارش COT

کمیسیون معاملات آتی كالاهاي ایالات متحده – موسوم به CFTC – هر جمعه شب گزارش موسوم به COT را منتشر می کند. به محض دریافت این گزارش، ما با استفاده از نرم افزارهای تحلیلی که خودمان تهیه دیده ایم به بررسی آن می پردازیم و پس از انجام تحلیل های مشروح به نتایجی در خصوص حرکات مهم سفته بازان بزرگ در پوزیشن هایشان و در بازارهایی که آن ها را پوشش می دهیم رسیده و پی آمدهای عملی و معاملاتی این تحلیل ها را در قالب بسته CRA - تحلیل گزارش COT –با شما به اشتراک می گذاریم.

مشتریان ما تحلیل گزارش COT را هر یکشنبه دریافت می کنند.CWTS - سیگنال های معاملاتی

در قالب این بسته، می کوشیم تا امکان بهره بردن از نوسانات بازار را برای مخاطب به صورت عملی و با ارائه نقاط ورود و حد زیان و سود مشخص فراهم کنیم. قالب کلی این سیگنال ها بر مبنای شگردهای اصلی تحلیل تکنیکال مانند تحلیل کلاسیک، امواج الیوت، الگوهای هارمونیک و ... می باشد.

تلاش ما این است که این سیگنال ها در مسیر تحلیل های بلندمدتی تر DTA باشد و در این صورت احتمال و درصد موفقیت بالاتری حاصل خواهدشد. لازم به ذکر است تمام نمادهایی که روی آنها در بسته DTA کار می کنیم در این بسته سیگنال هم ارائه می شوند و هر هفته چند سیگنال خواهیم داشت.

با توجه به اینکه ماهیت این سیگنال ها عملی است و نیاز است تا سریعاً مخاطب جهت پوزیشن گیری بر اساس آنها اقدام کند، بسته CWTS صرفاً در بستر تلگرام و در کانال اختصاصی ارائه می شود.WCA - تحلیل شمعی هفتگی

الگوهای شمعی می­توانند اطلاعات قابل توجهی در خصوص وضعیت روانشناسی حاکم بر بازیگران بازار در اختیار بگذارند و خصوصاً وقتی که در تایم هفتگی مورد بررسی قرار بگیرند از ارزش فراوانی برخوردار هستند. از آنجایی که جدی ترین و حرفه ای ترین معامله گران تایم فریم هفتگی را به عنوان پنجره اصلی زمانی خود درنظر می گیرند و از آنجا که یک هفته معاملاتی – بر خلاف تایم فریم های پایین تر – دارای قیمت های تقریباً قطعی برای Open و Close می باشد، رصد و بررسی الگوهای شمعی در حال شکل گیری در این تایم فریم از ارزش فراوانی برای هر فرد علاقه مند به تحلیل بازارها برخوردار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی هر یکشنبه منتشر می­شود و ما به مشتریان خود توصیه می­کنیم که این تحلیل­ را با تحلیل گزارش COT که آن نیز روی بررسی روانشناسی بازیگران بازار تمرکز دارد، ترکیب و ممزوج نمایند.