تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD

قیمت به سقف کانال روزانه اش رسیده و سرکوب شد. در صورتی که سطح 1.7087 شکسته بشود، ریزش شدیدی در این نماد انتظار خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال روزانه EURNZD

مشابه با نماد EURAUD، قیمت به سقف کانال روزانه اش رسیده و سرکوب شد. در صورتی که سطح 1.7728 شکسته بشود، ریزش شدیدی در این نماد انتظار خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال روزانه EURCAD

بر خلاف تحلیل ارائه شده، قیمت موفق به عبور از محدوده مقاومتی پیشین شد. در حال حاضر روند به صورت رالی هیجانی درآمده است و بهتر هست هولد باشیم.

تحلیل تکنیکال روزانه EURCHF

بعد از شکسته شدن کانال، قیمت موفق به تثبیت نشد و دوباره شاهد ریزش قیمت و بی اعتبار شدن تحلیل پیشین بودیم. اما وقوع واگرایی مثبت و نیز برگشت قیمت به بالای حمایت شکسته شده دلیل محکمی بر احتمال پایان ریزش نزولی در این نماد می باشد. با شکست 1.071 وارد پوزیشن های خرید خواهیم شد.

تحلیل تکنیکال روزانه EURJPY

حمایت پیشین همراه با کف کانال شکسته شد. این محدوده هم اکنون نقش مقاومتی خواهدداشت. فعلاً هولد بودن روی این نماد بهترین استراتژی محسوب می شود.

تحلیل تکنیکال روزانه EURGBP

مطابق با تحلیل ارائه شده، قیمت در موج C خود قرار دارد و احتمالاً پس از یک دور رشد دیگر در قالب موج 5 از C، این اصلاح فلت به پایان رسیده و شاهد ورود دوباره و سنگین فروشنده ها باشیم.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPAUD

تحلیل پیشین ما بی اعتبار شد و قیمت به سقف کانال هفتگی اش رسید. اینجا بهترین تصمیم، کنار نشستن و صبر برای پایان هیجان فروش و ریسک گریزی است. در صورت شکسته شدن سطح 1.9777 می توان وارد پوزیشن های فروش میان مدتی شد.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPNZD

مشابه با نماد GBPAUD، تحلیل پیشین ما بی اعتبار شد و قیمت به سقف کانال هفتگی اش رسید. اینجا بهترین تصمیم، کنار نشستن و صبر برای پایان هیجان فروش و ریسک گریزی است. در صورت شکسته شدن سطح 2.035 می توان وارد پوزیشن های فروش میان مدتی شد.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPCAD

تحلیل پیشین ما بی اعتبار شد و قیمت به سقف چنگال در تایم روزانه اش رسید. اینجا بهترین تصمیم، کنار نشستن و صبر برای پایان هیجان فروش و ریسک گریزی است. به نظر می رسد که یک حرکت 5-موجی تمام شده باشد و یک اصلاح نزولی سنگین پیش روی این نماد باشد.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPCHF

به نظر می رسد که در مراحل پایانی موج C نزولی هستیم و پس از پایان 5 موجی بایستی به دنبال پوزیشن های خرید میان مدتی باشیم.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPJPY

مشابه با نماد GBPCHF، به نظر می رسد که در مراحل پایانی موج C نزولی هستیم و پس از پایان 5 موجی بایستی به دنبال پوزیشن های خرید میان مدتی باشیم. شکسته شدن 138.67 نشانه قطعی پایان موج C خواهدبود.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDCAD

مطابق با تحلیل ارائه شده، قیمت روند صعودی خود را آغاز کرده است. انتظار داریم در محدوده های سبزرنگ حمایتی خریداران دوباره ورود کرده و با شکسته شدن 0.9059 رسماً اصلاح نزولی پایان بگیرد.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDCHF

موج 5 نزولی مدنظر ما روی داده و هم اکنون به کف کانال هفتگی 12 ساله اش رسیده است. در صورت مشاهد تریگر می توانیم به دنبال پوزیشن های خرید باشیم. فعلاً هولد بودن منطقی ترین گزینه است. شکسته شدن 0.6197 تریگر مطمئن خرید است.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDJPY

مشابه AUDCHF، ریزش سنگین این نماد ادامه یافت و در حال حاضر به کف کانال هفتگی چندین ساله خود رسیده است. در این محدوده ها فروش منطقی نیست و بایستی منتظر دریافت تریگر ورود به پوزیشن های خرید باشیم که شکسته شدن سطح 71.42 می تواند تریگر ورود باشد.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDNZD

پس از یک 5-موجی در حال اصلاح ABC می باشد و انتظار می رود بزودی حرکت صعودی از سر گرفته بشود. تا زمانی که کف شکسته نشده تحلیل معتبر است.

تحلیل تکنیکال روزانه NZDCAD

پس از پایان روند نزولی، روز گذشته قیمت به سقف کانال تکثیرشده اش و نیز سطح مقاومتی استاتیک رسید و اصلاح نزولی شروع شد. انتظار داریم پس از پایان اصلاح در محدوده های سبزرنگ حمایتی، دوباره خریداران ورود کرده و با شکست 0.87، رسماً روند میان مدت صعودی آغاز بشود.

تحلیل تکنیکال روزانه NZDCHF

تریگر خرید مدنظر ما روی نداد و دوباره قیمت دچار ریزش سنگینی شد. در حال حاضر به محدوده حمایتی 12 ساله خود رسیده است. اگر این محدوده از دست برود قیمت وارد محدوده بدون چارت خواهدشد. عبور قیمت از سطح 0.5976 تریگر ورود به پوزیشن های خرید خواهدبود.

تحلیل تکنیکال روزانه NZDJPY

تریگر خرید ما که عبور از 0.68 بود روی نداد و دوباره قیمت سقوط کرد. در حال حاضر منتظر پر شدن گپ ها بایستی باشیم. عبور قیمت از سطح 0.68 مجوز ورود به پوزیشن های خرید است.

تحلیل تکنیکال روزانه CADCHF

ساختار دیاگونال به بالا شکسته نشد و قیمت با انگیزه ریزش نفت دوباره سقوط کرد. در حال حاضر منتظر پر شدن گپ ها بایستی باشیم و ببینیم که قیمت پس از این داستان چه رفتاری خواهدداشت.

تحلیل تکنیکال روزانه CADJPY

سناریوی دوم ترسیم شده محقق شد و قیمت به زیر 80 نزول کرد. در حال حاضر منتظر پر شدن گپ ها بایستی باشیم و ببینیم که قیمت پس از این داستان چه رفتاری خواهدداشت. محدوده ای که قیمت به آن رسیده یک حمایت بلندمدت است.

 تحلیل تکنیکال روزانه  CHFJPY

کانال نزولی به پایین شکسته شد و دقیقاً به اندازه ارتفاع کانال ریزش کرد. در حال حاضر ورود به بازار برای هر نوع پوزیشنی همراه ریسک است.

مطالب مشابه

مشاهده همه
EURNZD

پس از تکمیل ساختار 5 موجی کاهشی، بنظر می رسد با توجه به شکسته شدن سقف موج چهارم، احتم...

EURAUD

پس از تکمیل 5 موجی کاهشی، قیمت اصلاحی خوبی انجام داده است، نظر به اینکه گام افزایشی ب...

USDJPY

با توجه به شکسته شدن کانال به سمت پایین رسماً شرایط برای ریزش های بیشتر آسان شد. محدو...

USDCHF

پس از تکمیل یک ساختار 5 موجی اولیه مدتی قیمت را در فاز اصلاحی 2orB حرکت نمود. بنظر می...