تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

2020/09/15 | 1399/06/25

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD

مطابق با تحلیل ارائه شده، سرانجام خط گردن الگوی سروشانه به صورت قاطع شکسته شد و شاهد برگشت نیرومند فروشندگان هستیم. اصلاح های رو به بالا در این نماد فرصت فروش هستند. در حال حاضر یک الگوی بزرگ BAT همراه با واگرایی مثبت داریم و با شکسته شدن 1.624 یک اصلاح صعودی مناسب در حال وقوع است.

تحلیل تکنیکال روزانه EURNZD

مشابه به نماد EURAUD در سطوح بالاتر دوباره به دنبال پوزیشن های فروش خواهیم بود. مقاومت های مناسب جهت ورود به پوزیشن های فروش 1.79 و 1.83 می باشد. . مطابق با انتظار ما موج C هم آغاز شده که باز فرصت فروش در سطوح بالاتر خواهدبود.

تحلیل تکنیکال روزانه EURCAD

مطابق با تحلیل ارائه شده، قیمت پس از یک اصلاح صعودی کانال صعودی را به همراه حمایت سنگین شکست. تا زمانی که کانال نزولی برجاست، فروش در سقف آن توصیه می شود. با توجه به اینکه به اندازه ارتفاع کانال پیشین خود ریزش داشته و به حمایت رسیده، انتظار حرکات رو به بالای اصلاحی می رود و لذا توصیه به بستن پوزیشن های فروش داریم. در سطوح بالاتر و یا با دریافت تریگر به دنبال ورود دوباره به پوزیشن های فروش خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال روزانه EURCHF

با برخورد به سقف کانال نزولی چندین ماهه، قیمت وارد فاز اصلاح شده است. شکسته شدن این کانال اهدافی بسیار بالاتر برای این نماد ترسیم خواهدکرد. در شرایط فعلی توصیه به هولد می باشد تا خریداران بتوانند از این مقاومت سنگین داینامیک به صورت کامل و تثبیت شده عبور کنند. شکسته شدن کانال صعودی به پایین می تواند فرصت خرید جذاب تری در سطوح حمایتی سبزرنگ فراهم کند.

تحلیل تکنیکال روزانه EURJPY

اصلاح عمیق نزولی مدنظر ما روی نداد و خریداران با شتاب و ولع دوباره ورود داشتند که منجر به تاچ شدن تارگت 1 ما در سطح مقاومتی سرخ رنگ بالایی شد. فعلاً یک اصلاح نزولی شروع شده و انتظار داریم در سطوح پایین تر دوباره خریداران وارد بازار بشوند. در صورت شکسته شدن خط روند ترسیم شده و محدوده حمایتی سبزرنگ، انتظار آغاز یک اصلاح نزولی عمیق تر را خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال روزانه EURGBP

مطابق با تحلیل ارائه شده، اصلاح صعودی قدرتمندی از جایی که گفته شد آغاز شده و احتمالاً تا محدوده مقاومتی سرخ رنگ تداوم خواهدداشت.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPAUD

به صورت کلی روند حاکم بر این جفت ارز نزولی است و هدف 1.72 و پایین تر را برای آن متصور هستیم. در این مسیر، فروش در مقاومت ها توصیه می شود..

تحلیل تکنیکال روزانه GBPNZD

مشابه با نماد GBPAUD، به صورت کلی روند حاکم بر این جفت ارز نزولی است و هدف 1.87 و پایین تر را برای آن متصور هستیم. با شکسته شدن حمایت قبلی نیز دوباره ورود به پوزیشن های فروش در اصلاحی های صعودی پیشنهاد می شود.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPCAD

مشابه با نمادهای GBPAUD و GBPNZD در این نماد هم انتظار روند نزولی داریم. در حال حاضر به حمایت رسیده و شاهد اتمام نزول هستیم اما انتظار داریم با ورود دوباره فروشندگان این حمایت شکسته شده و قیمت عازم سطوح پایین تر بشود. شکسته شدن خط روند نزولی هم چنانچه گفته شد تنها باعث شد تا سناریوی نزولی اندکی به تاخیر بیفتد.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPCHF

مطابق با تحلیل ارائه شده، با شکسته شدن کانال متداخل اصلاحی صعودی شاهد بازگشت پرقدرت فروشندگان هستیم و انتظار داریم کف ماژور قبلی فتح بشود. هر بالایی فرصت فروش است.

تحلیل تکنیکال روزانه GBPJPY

مطابق با تحلیل ارائه شده، کانال صعودی کوچک اخیر شکست و مقدمه یک ریزش سنگین فراهم شد. نظر به شدت و شتاب ریزش توصیه می شود در خریدها فعلاً صبور باشید و در سطوح حمایتی خیلی پایین تر به دنبال ضعف فروشنده باشید.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDCAD

حمله دوباره خریداران به مقاومت ماژور باز هم ناکام مانده. در صورت شکسته شدن حمایت فعلی انتظار تداوم اصلاح نزولی داریم.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDCHF

قیمت وارد فاز نوسانات رنج شده. توصیه می شود در این نماد هولد باشیم تا نشانه های یک روند آشکار بشود.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDJPY

چنانچه گفته شد، با برخورد قیمت به سقف کانال بازار وارد فاز نوسانات نزولی شده است. در حال حاضر در کف کانال صعودی است اما انتظار داریم که این کف شکسته شده و یک اصلاح نزولی عمیق در این نماد شاهد باشیم.

تحلیل تکنیکال روزانه AUDNZD

مطابق با تحلیل ارائه شده، قیمت سطح مقاومتی را شکست و روند صعودی از سرگرفته شد. در گام اخیر ضعف خریدار مشهود است و در صورت شکست حمایت سبزرنگ، یک اصلاح نزولی نیرومند در این نماد آغاز خواهدشد.

تحلیل تکنیکال روزانه NZDCAD

مطابق با تحلیل ارائه شده، این نماد به سطح 0.858 رسید. انتظار داریم یک اصلاح صعودی در این نماد داشته باشیم و سپس دوباره نوسانات نزولی بر آن حاکم بشود.

تحلیل تکنیکال روزانه NZDCHF

با شکسته شدن کانال نزولی اخیر کم عرض به نظر می رسد که اصلاح نزولی که گفتیم رو به پایان است. کماکان توصیه ما خرید در سطوح حمایتی است.

تحلیل تکنیکال روزانه NZDJPY

خریداران از فتح سقف ناتوان مانده و اصلاح نزولی قدرتمندی شروع شده است. در این نماد فعلا هولد باشید.

تحلیل تکنیکال روزانه CADCHF

شکست کانال صعودی متداخل اخیر می تواند مقدمه یک ریزش سنگین در این نماد باشد که با توجه به سقوط بهای نفت بسیار محتمل است.

تحلیل تکنیکال روزانه CADJPY

توصیه به بستن پوزیشن های خرید روی این نماد داریم. فعلاً انتظار می رود یک اصلاح نزولی همسو با CAD/CHF در این نماد نیز شاهد باشیم.

 تحلیل تکنیکال روزانه  CHFJPY

با توجه به شکسته شدن کانال صعودی انتظار اصلاح دامنه دار نزولی داریم که برای معامله گران میان مدتی فرصت های ورود ایجاد می کند.

مطالب مشابه

مشاهده همه
تحلیل تکنیکال روزانه DTA - طلا،نفت و سایر شاخص ها

تحلیل تکنیکال روزانه Gold مطابق با تحلیل...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای فرعی

تحلیل تکنیکال روزانه EURAUD مطابق با تحل...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - جفت ارزهای اصلی

 تحلیل تکنیکال روزانه  EURUSD ...

تحلیل تکنیکال روزانه DTA - طلا،نفت و سایر شاخص ها

تحلیل تکنیکال روزانه Gold مطابق با تحلیل...